Doplňovací obal

Fat Burner & Stimulator (50 kapslí)

recyklovatelné balení - 50 kapslí
 

  • Veganský a termogenní spalovač a nakopávač v jednom
  • Vhodné pro profesionály i začátečníky
  • Doping free receptura
  • Účinná synergie ověřených ingrediencí

399 Kč /ks 330 Kč bez DPH /ks
Množství
-
+
Skladem > 5 ks Objednávky do 10:00 ve všední dny odesíláme stejný den
Doprava nad 3000 Kč zdarma
  • EAN: 8595612012135
  • Kód: FBS50DOY
  • Kategorie: Stimulanty, Hubnutí
  • Značka: THE GOOD CHOICE

CO JE DOPLŇOVACÍ DOYPACK FAT BURNERu & STIMULATORu?

 

Udržitelný systém doplňování produktů

Již nějaký ten pátek víme, že se na trhu točí pouze ty stejné nevzhledné plastové nebo hnědo-sklěněné dózičky obměněné pouze jinými etiketami. Mimo vzhledu a mizerného výběru, byl obrovský problém recyklace (pokud se nějaká vůbec konala). Po jednorázovém použití, miliony těchto obalů končí na skládce, kde se jen tak nerozloží. Proto jsme si řekli dost! To musí přeci jít lépe!? 

Rozhodli jsme se vydat vlastní cestou. Navrhli jsme biofotonickou, silnou, skleněnou dózu stříkanou v českém sklářství. Je příjemná na dotek a má luxusní design, takže se ji nemusíte stydět vybalit ze sportovní tašky. Navíc ji stačí koupit jen jednou! Co může být více udržitelné, než nulový odpad?

Druhá fáze byly doplňovací pytlíky, které jsou plně recyklovatelné a použijete je na doplnění své prémiové skleněné dózičky. Stálo nás to rok práce, ale z celkově jednoduchého nápadu se konečně zrodil náš udržitelný systém doplňování.

MAGNESIUM

 

Bez pohybu to nepůjde

Také čtete o zázračných spalovačích, které si vezmete na noc a probudíte se o 5 kilo lehčí? Tak to vás musíme zklamat. Žadný spalovač nefunguje bez pohybu. Dobrá zpráva však je, že díky synergii "nakopávání" a "spalování" vám Fat Burner & Stimulator nejen spolehlivě pomůže při zátěži spalovat, ale pomůže vám, ikdyž chybí motivace. Vysloveně vás zvedne ze židle.


Spalovač, jak ho neznáte

Fat Burner & Stimulator od The Good Choice je vysoce účinný spalovač a nakopávač v jednom. Kombinace 11 prvotřídních složek, jejichž výběr spočíval v evidence-based vědě, spolehlivě podpoří soustředění, výkonnost a vytrvalost, jak při lehké procházce, tak při extrémní fyzické zátěži. Funguje na bázi termogeneze, kde dochází k urychlování metabolických procesů, které následně zrychlují odbourávání tuků.


Nejsme jen udržitelní - jsme i doping free! 

Všechny naše produkty jsou vyvíjeny ve spojení s vrcholovými sportovci a farmakology a jsou doping-free. Nenaleznete v nich žádné dopingové látky a tak i ti, co si potrpí na to nejnáročnější, mohou s klidem dál lámat rekordy.

 

CO OBSAHUJE FAT BURNER & STIMULATOR?

 

MAGNESIUM
 

Extrakt ze zeleného čaje

Extrakt používáný přes 4000 let, kvůli svému širokému spektru fyziologických a farmakologických benefitů. Obsahuje vysoké množství polyfenolů a EGCG, které nejen urychlují metabolismus, ale také v kombinaci se zdravou stravou a pohybem, oxidují tuky.

Výhody používání

Podporuje metabolismus a oxidaci tuků, podporuje imunitní systém, je silný anti-oxidant, zlepšuje koncentraci, fyzické výkony a stimuluje mozkovou aktivitu.

 

MAGNESIUM
 

Kofein

Je jeden z nejúčinnějších přírodních centrálních stimulantů. Jeho funkčnost spočívá v blokaci neurotransmiteru adenosinu, který je zodpovědný za pocity únavy a ospalosti. Tím dochází zároveň ke stimulaci dopaminu a noradrenalinu a celkovému posílení činnosti nervového systému.

Benefity používání

Stimuluje a pomáhá při vyčerpání a únavě, prodlužuje výdrž a pomáhá měnit tuk na energii, čímž napomáhá lepšímu spalování.

 

MAGNESIUM
 

Inosin

Je známý tím, že zvyšuje přínos kyslíku do svalů, čímž snižuje jejich únavu a zvyšuje jejich výkonnost. Navíc podporuje kardiovaskulární funkce a krevní oběh. I proto je jeho využití atraktivní nejen pro sportovce, ale má také velké uplatnění v medicíně a zejména při transplantacích.

Proč je vhodný?

Poskytuje okamžitý zdroj energie, zvyšuje sílu i výkon, podporuje krevní oběh a kardiovaskulární zdraví, zlepšuje dýchání.

 

MAGNESIUM
 

Ženšen korejský

Nazýván také jako "všehoj ženšenový", jelikož má blahodárné účinky na nespočet funkcí. Je to silný adaptogen, což znamená, že zvyšuje odolnost organismu proti stresu. Mezi další jeho uplatnění patří zlepšení vitality a dobré nálady, zlepšení koncentrace a také udržování normální hladiny cukru v těle (ovlivňuje metabolismus inzulinu). Podporuje také prokrvení a regeneraci svalstva.

Benefity v krátkosti

Bojuje proti stresu, zvyšuje soustředění a pozornost, zlepšuje pamět, pomáhá léčit záněty a regenerovat svaly.

 

MAGNESIUM
 

Taurin

Je organická kyselina obsahující síru. Díky jejím schopnostem v rámci regenerace a ovlivňování oxidace svalstva pomáhá zvyšovat výkon a výdrž po delší dobu. Snižuje zánětlivost a svalovou únavu. Taurin má navíc schopnost redukovat hmotnost, jelikož zvyšuje spotřebu tuků jako zdroj energie při cvičení.

Shrnutí výhod

Napomáhá vytrvalosti, funguje jako prevence před poškozením svalstva, poté urychluje regeneraci a snižuje množství oxidačního stresu ve svalech. Redukuje hmotnost.

 

MAGNESIUM
 

Bílá vrba extrakt

Uctívaná již ve starověkém Egyptě, bílá vrba je známá jako velký pomocník pro klouby, svaly a hormony.  Působí jako přírodní analgetikum a ulevuje od bolesti a únavy. Díky svým protizánětlivým a anti-oxidačním účinkům je vhodná zejména pro regeneraci. 

Proč je vhodná?

Její protizánětlivé účinky ulevují od bolesti a pomáhají při vyčerpání a únavě. Prodlužuje výdrž, pomáhá měnit tuk na energii, což napomáhá lepšímu spalování.

 

MAGNESIUM
 

Železo

Esenciální minerál, který je klíčový pro mnoho úkonů lidského těla. Na starosti má například přenos kyslíku, produkci energie, tvorbu hormonů, červených krvinek, hemoglobinu, neurotransmiterů a DNA. Nedostatek železa v organismu vede k chronické únavě, častým zraněním, ztrátě síly a vytrvalosti nebo i k podrážděnosti. Jelikož dostatečné množství železa často chybí zejména veganům a sportovcům, zastoupení ve Fat Burner & Stimulator bylo pro nás nezbytné.

Proč je nezbytné?

Pomáhá s vytrvalostí, je zdrojem energie a pomáhá se správným fungováním imunitního systému.

 

MAGNESIUM
 

Hořčík

Hořčík, podobně jako železo, je důležitý pro správné fungování těla, avšak tělo si ho nedokáže samo vyrobit. Proto ho přijímáme skrze potravu. Nezbytný je zejména pro nervy, svaly a kosti. Zlepšuje využití kyslíku v buňkách.

Proč je vhodná?

Podporuje srdeční činnost, působí preventivně proti křečím, oxiduje tuky, snižuje zánětlivost a je antioxidační.

 

MAGNESIUM
 

Kyselina listová

Vitamin B9 (známý jako kyselina listová) potřebujeme spolu s vitaminem B12 pro krvetvorbu. Bez nich by byla poškozená syntéza červených krvinek. Navíc je B9 základním koenzymem metabolismu bílkovin. Pro sportovce je kyselina listová potřebná právě kvůli své důležité úloze v metabolismu aminokyselin.

Benefity používání

Nedostatek vitaminu B9 znamená neschopnost střeva správně absorbovat živiny, únavu, vyčerpání, zhoršení kardiovaskulárních funkcí a narušenou psychickou pohodu.

 

MAGNESIUM
 

Kobalamin

Kobalamin nebo vitamin B12 přispívá spolu s vitaminem B9 ke tvorbě červených krvinek, buněčnému metabolismu, funkčnosti nervové soustavy a k tvorbě DNA.

Výhody použití

Přispívá ke správnému fungování svalů a nervů, zlepšuje energetickou hladinu a psychickou odolnost, pohodu a snižuje únavu.

 

MAGNESIUM
 

Kyselina L-askorbová

je snad základem všech moderních doplňků stravy. Známá hlavně jako vitamín C, kyselina l-askorbová posiluje imunitní systém a organismus. Hraje také nezaměnitelnou roli v metabolismu aminokyselin, v udržování pevnosti cévních stěn a kapilár a v dobrém vývoji kostí, zubů a chrupavek. Podporuje navíc vstřebávání železa.

Proč používat?

Podporuje vstřebávání jiných prvků ve Fat Burner & Stimulatoru, celkově posiluje organismus a imunitní systém a pomáhá v metabolizaci aminokyselin.

 

 

 

JAK POUŽÍVAT DOPLŇOVACÍ DOYPACK?

 

MAGNESIUM


Připravte si Fat Burner & Stimulator v doplňovacím doypacku.

MAGNESIUM


Vysypte doypack do svého prémiového skleněného Fat Burneru & Stimulatoru. Doypack recyklujte.

MAGNESIUM


Připravte si 2 - 4* kapsle Fat Burneru & Stimulatoru

MAGNESIUM


a zapijte dávku 200 - 300 ml vody

 

*Doporučené dávkování Fat Burner & Stimulator se odvíjí od hmotnosti, zkušenosti s podobnými doplňky stravy a tolerancí. Pokud s doplňkem stravy teprve začínáte, vždy doporučujeme začít se základní dávkou 2 kapslí. Při vyšší hmotnosti či dlouhodobém používání je doporučeno dávku postupně navyšovat. Nikdy nepřekračujte doporučené maximální množství 4 kapslí. Produkt lze užívat bez obav každý den, avšak doporučujeme si mezi doplněním dalšího balení dát pár dní pauzu.

 

NUTRIČNÍ INFORMACE

 

Nutriční hodnoty
 

Obsah - složení /
Contents - Ingredients
2 kapsle / 
2 capsules
% RHP* /
% RI*

Inosin / Inosine

200 mg

-

Taurin / Taurine

150 mg

-

Kofein bezvodý / Caffeine anhydrous

60 mg

-

Ženšen korejský / Korean Ginseng

100 mg

-

Bílá vrba extrakt / White willow extract

75 mg

-

Zelený čaj extrakt (50 % polyfenolu) / Green tea extract (50 % polyphenols)

50 mg

-

Železo / Iron

5 mg

36

Hořčík / Magnesium

105 mg

28

Vitamin B9

200 μg

100

Vitamin B12

2 μg

80

Vitamin C

80 mg

100

*RHP = Referenční hodnota příjmu / *RI = Reference Intake.

 

Složení

Fosforečnan sodný, rostlinná tobolka (HPMC), inosin, oxid hořečnatý, taurin, protispékavá látka (sterean hořečnatý), ženšen korejský extrakt, vitamin C (kyselina l-askorbová), bílá vrba extrakt, kofein bezvodý, zelený čaj extrakt, fumarát železnatý, vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B9 (kyselina listová).

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce a distributor neručí za škody vzniklé nevhodným použitím či skladováním. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Hodnocení a recenze od zákazníků

Máte otázku?

Zajímá vás konkrétní detail? Položte dotaz našim profíkům.