Jdeme poctivě za svým cílem

 

Na začátku byla vize...

V roce 2016 jsme založili společnost na výrobu skutečně kvalitních doplňků stravy. Něco takového na trhu tehdy nebylo. A měli jsme plán…

Chtěli jsme vytvořit přehlednou, jednoduchou a hlavně kvalitní řadu produktů, kterou budou využívat profesionální sportovci, zastánci zdravého životního stylu, ale i široká veřejnost. Proto jsme se spojili s odborníky, farmakology a vytvořili jsme účinné, kvalitní doplňky pouze z certifikovaných surovin. Řadu jsme pojmenovali I am Good Choice a všechny formulace a složení byly doping free

Pak přišel COVID, brzda pro celý svět

My se rozhodli tento čas využít a zaměřili se ještě více na kvalitu naší společnosti co se týká obalových materiálů. Celkově na pohled udržitelnosti. Zásadně jsme odmítali zahlcování planety zbytečným odpadem, a proto jsme pyšní na to, že vám můžeme představit novou, poupravenou vizi a směr naší společnosti a značky.  

Nová kapitola The Good Choice

Představujeme The Good Choice a náš udržitelný systém balení a doplňování produktů. Máme na mysli, že obaly našich prémiových produktů nejsou jednorázové. Jsou navržené tak, aby se mohly znovu naplnit. Mysleli jsme i na samotný vzhled obalů a jejich rozměry. Nyní nemusíte schovávat nevzhledné plastové dózy “cizích” produktů do skříně, když k Vám dorazí návštěva. Věříme, že naše produkty mohou být hezkým doplňkem a navíc se vejdou i do přihrádek v kuchyňské lince. V jednoduchosti je přeci krása!

A teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na Vaše recenze a zpětnou vazbu. Budeme rádi, když se stanete součástí naší Good Choice Family a budete nám psát, jak jste spokojeni a jak se zlepšují vaše sportovní výkony. Osobně jsme o lepších výsledcích přesvědčeni na vlastní kůži! 

Posádka značky The Good Choice

Bahensky_Zdenek

Zdeněk Bahenský

Zakladatel a majitel značky

Mgr. Marie Stehlík

Majitelka značky