Jak vznikají naše produkty?

Nahlédněte pod pokličku naší výroby…

Prvotní myšlenka

Jakožto profesionální sportovci a vyznavatelé zdravého životního stylu neustále řešíme, co našemu tělu chybí a co bychom mu potřebovali dodat, aby fungovalo lépe, zdravěji a efektivněji. Tak se rodí prvotní myšlenka na produkt.

Evidence-based věda & Antidoping

Dalším krokem, po vzniku nápadu, je vždy řádné nastudování nejnovějších poznatků jednotlivých látek a posléze prvotní formulování návrhu složení produktu. Stojí za potenciálními surovinami řada důkladných studii? Pokud ano, látky a jejich hodnoty ověřujeme skrze nařízení ze světové antidopingové agentury WADA a antidopingového výboru ČR (ADV ČR). 

Focus groups

To, že produkt bychom využívali my,  je hezké…ale jsme tu hlavně pro vás. A jak jinak zjistit, zda byste produkt používali a co od něho očekáváte, než se vás zeptat? Nevidíme smysl v produkování něčeho, co se bude využívat pouze chvíli před plavkovou sezónou. Dáváme si záležet, aby všechny naše produkty byly maximálně účinné, potřebné a abyste je používali rádi.

Laboratoř

Když už, tak pořádně. Bez předních odborníků na farmakologii a výživu žádný produkt nevyrábíme. Vše co vzejde z naší laboratoře je vyrobené podle striktních standardů HACCP a norem EU. Navíc vyhledáváme pouze ty nejkvalitnější suroviny od primárních zdrojů. Samotná formulace produktu zabere spoustu času také z toho důvodu, že i když je surovina po všech stránkách kvalitní, automaticky to neznamená, že funguje s ostaními zahrnutými látkami. 

Testování

Každou individuální formulaci testujeme nejprve na sobě. Jakmile jsme s produktem celkově spokojeni my, necháváme ho vyzkoušet naše nejvěrnější zákazníky.  

Výsledek

Jsme spokojení my, vy a máme razítka od všech dodavatelů, odborníků, institucí a potřebné certifikace? Spouštíme výrobu!