Doplňovací obal

Vegan Protein Blend (500g) - různé příchutě

doplňovací a recyklovatelné balení (příchuť Vanilla Bean)

  • Sójový proteinový izolát
  • 100 % rostlinného původu
  • Doping free receptura
  • Vhodný pro profesionály i začátečníky, ale hlavně vegany

Velikost balení:
Příchuť:
  • Vanilla Bean
  • Chocolate
450 CZK /ks 372 CZK bez DPH /ks
Množství
-
+
Skladem > 5 ks Objednávky do 10:00 ve všední dny odesíláme stejný den
Doprava nad 3000 Kč zdarma

CO JE VEGAN PROTEIN BLEND?

 

Udržitelný systém produktů

Dali jsme si záležet na tom, aby naše proteiny nejen vzhledově odpovídaly nadupané receptůře uvnitř, ale abychom negativně nepříspívali ke znečisťování prostředí. Náš Vegan Protein Blend, ve stylové plechovce, proto stačí zakoupit pouze jednou a pak ho můžete doplňovat dle potřeby skrze recyklovatelné doypackové pytlíky. Zodpovědnost k udržitelnosti nebereme na lehkou váhu.

MAGNESIUM
 


A teď k produktu: Rychlé řešení bez kompromisu

Vegan Protein Blend se zeleným čajem je proteinová směs ze sójového izolátu. Poprvé přiveden na trh v roce 2016, Vegan Protein Blend od The Good Choice byl jeden z prvních veganských proteinů na česko-slovenském trhu vůbec. Byť je nyní v novém obalu, složení je původní, tak jak ho máte rádi: lahodná a jemná chuť bez umělé pachuti jako u veganských produktů jiných značek. Je ideálním řešením pro ty, kdo chce rychle doplnit kvalitní bílkoviny, ale odmítá slevit ze svých nároků na skladbu diety. I proto jsme vyvinuli Vegan Protein Blend s přidanými vitamíny, aby suplovaly často chybějící a nezbytné živiny v rámci veganského jídelníčku.


Nejsme jen udržitelní - jsme i doping free!

Všechny naše produkty jsou vyvíjeny ve spojení s vrcholovými sportovci a farmakology a jsou doping-free. Nenaleznete v nich žádné dopingové látky a tak i ti, co si potrpí na to nejnáročnější, mohou s klidem dál lámat rekordy.

 

CO OBSAHUJE VEGAN PROTEIN BLEND?

 

MAGNESIUM
 

Sójový izolát

Dietní proteinová směs vyrobena z rostlinných, NEgeneticky modifikovaných, sójových bobů s vysokým podílem vysoce kvalitních bílkovin. 

Výhody používání

Je velkým přínosem pro lidi s nesnášenlivostí laktózy a pro ty, kteří se preferují stravovat rostlinně, ale nechtějí dělat kompromisy co se týče příjmu správného množství živin. Sójové boby navíc redukují LDL (špatný) cholesterol a podporují dobré fungování srdce. 

 

MAGNESIUM
 

Extrakt ze zeleného čaje

Extrakt používaný přes 4000 let, kvůli svému širokému spektru fyziologických a farmakologických benefitů. Obsahuje vysoké množství polyfenolů a EGCG, které nejen urychlují metabolismus, ale také v kombinaci se zdravou stravou a pohybem oxidují tuky.

Výhody používání

Podporuje metabolismus a oxidaci tuků, podporuje imunitní systém, je silný anti-oxidant, zlepšuje koncentraci, fyzické výkony a stimuluje mozkovou aktivitu.

 

MAGNESIUM
 

Inulin

Je jemný bílý prášek, který prochází trávicím traktem téměr nepozměněn. Svou funkci však plní v tlustém střevě jako zdroj důležitých živin pro přátelské mikroorganismy. Vytváří jim ideální životní prostředí, podporuje jejich růst a dělení.

Proč je vhodný?

Působí probioticky a v důsledku zlepšuje činnost střev.

 

MAGNESIUM
 

Kurkumin

Kurkumin, hlavní účinná látka v kurkumě, slouží v našem Vegan Protein Blend hned dvěma způsoby. První je ten, že působí jako přírodní barvivo. Druhý, důležitější, je spjatý s výraznými antioxidačními účinky a protizánětlivostí.

Benefity v krátkosti

Snižuje míru zánětu a bolesti v kostech, je prospěšný pro pokožku, chrání tělo před volnými radikály a podporuje dobrou činnost jater.

 

MAGNESIUM
 

Hořčík

Hořčík, podobně jako železo, je důležitý pro správné fungování těla, avšak tělo si ho nedokáže samo vyrobit. Proto ho přijímáme skrze potravu. Nezbytný je zejména pro nervy, svaly a kosti. Zlepšuje využití kyslíku v buňkách.

Shrnutí výhod

Podporuje srdeční činnost, působí preventivně proti křečím, oxiduje tuky, snižuje zánětlivost a je antioxidační.

 

MAGNESIUM
 

Vápník

Také známý jako kalcium, je důležitý pro stavbu zubů a kostí. Zodpovídá za jejich tvrdost a pevnost.

Výhody použití.

Dalo by se říct, že nás vápník drží celkově pohromadě. :)

 

MAGNESIUM
 

Draslík

Je další z hlavních esencí, bez které lidské tělo neumí fungovat. Největší poměr draslíku v těle se vyskytuje v buňkách (98 %), kde pomáhá vytvářet stabilní vnitřní prostředí pro jejich fungování. Nedostatek draslíku se projevuje bolestí hlavy, ospalostí, slabostí, nebo svalovými křečmi. 

Proč je nezbytný?

Je nezbytný prakticky pro jakkoukoliv funkci probíhající v živém organismu.

 

MAGNESIUM
 

Citrát sodný

Jedná se o sůl kyseliny citronové a bežně používanou surovinu v potravinách (najdete jí například v čokoládě, sýrech, jogurtech, atd). Je považován za naprosto bezpečnou látku.

Proč citrát sodný?

Využíváme ho jako emulgátor, aby si všechny pečlivě vybrané suroviny navzájem rozuměly a my Vám mohli dodat bezkonkurenční výrobek.

 

MAGNESIUM
 

Vitamíny B

V našem Vegan Protein Blend najdete zastoupení všech 8 vitamínů B, jejichž vlivy jsou v organismu úzce provázané. Patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě, které naše tělo snadno vstřebává. Případný nadbytek se jednoduše z těla vyloučí. Jejich nedostatek v těle však můžete začít pociťovat dříve než u vitamínů rozpustných v tucích. 

Proč jsou vitamíny B důležité?

Obecně přispívají ke zlepšení imunitního systému, zmírňují projevy únavy a podporují psychické zdraví. Každý z vitamínů skupiny B má svou specifickou úlohu a popsat je, by bylo na slohovou práci. Musíte nám zkrátka věřit, že bez nich, by život tak fajn nebyl, nebo využít kouzlo online vyhledávačů. :)

 

MAGNESIUM
 

Kyselina L-askorbová

je snad základem všech moderních doplňků stravy. Známá hlavně jako vitamin C, kyselina l-askorbová posiluje imunitní systém a organismus. Hraje také nezaměnitelnou roli v metabolismu aminokyselin, v udržování pevnosti cévních stěn a kapilár, a v dobrém vývoji kostí, zubů a chrupavek.

Proč je důležitá?

Podporuje vstřebávání jiných prvků ve Vegan Protein Blendu, celkově posiluje organismus a imunitní systém a pomáhá v metabolizaci aminokyselin.

 

MAGNESIUM
 

Vitamin E

Vitamín E je z řad anti-oxidantů ten nejvýznamnější. Chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů. V rámci našeho organismu se stává součástí membrán, takže je v první linii obrany.

Proč používat?

Silný antioxidant, pomáhá zpomalovat stárnutí buněk, zvyšuje plodnost, pomáhá při hojení ran a podporuje činnost nervového systému.

 

MAGNESIUM
 

Maltodextrin

Je komplexní souhrn sacharidů, které se velmi rychle štěpí v trávicím systému. Je skvělým zdrojem rychle se uvolňující energie.

Výhody používání

Má vysoký glykemický index a rychle doplňuje zásoby svalového glykogenu při vyčerpání. Je ideální zejména pro sportovce. 

 

MAGNESIUM
 

Sacharóza

Je přírodním cukrem, které je tělo zvyklé postupně odbourávat. Problém nastává, když se konzumuje nadměrně. Žádný cukr (náhražeka cukru, nebo sladidlo) není ale v nepřiměřeném množství zdravý. 

Výhody používání

Z důvodu popsaného výše jsme zahrnuli pouze malé množství přírodního cukru. Aby Vám proteinová směs co nejvíce chutnala a byla sladká tak akorát, tak v jejím složení najdete i jiné druhy sladidel. Jedná se však o vhodnou kombinaci a v úměrném množství, tak abyste nemuseli mít obavy si produkt vychutnat.

MAGNESIUM
 

Sukralóza

Je oblíbeným sladidlem a ideální pro ty, co chtějí omezovat vyšší dávky cukru. Je také 600x sladší než cukr s téměř žádnými kaloriemi. To je proto, že až 85 % sukralózy se neabsorbuje do těla. Zbylých 15 %, které tělo vstřebá, se pak vylučuje močí.

Proč je vhodná?

Nezanechává pachuť jako ostatní sladidla, stačí velmi malé množství a nemá téměř žádné kalorie.

 

 


JAK POUŽÍVAT DOPLŇOVACÍ DOYPACK?

 

MAGNESIUM


Připravte si Vegan Protein Blend v doplňovacím doypacku.

MAGNESIUM


Vysypte doypack do svého premiového plecháčku Vegan Protein Blend. Doypack recyklujte.

MAGNESIUM


Připravte si 30 g dávku v dřevěné odměrce obdržené s premiovým plechem. 

MAGNESIUM


Dobře smíchejte s 200 - 300 ml vody či rostlinného mléka.

 

Používejte Vegan Protein Blend bezprostředně po fyzické zátěži. Tip: Vegan Protein Blend se skvěle hodí i do pečení nebo do různých zdravých receptů. Vychutnejte si ho i jako plnohodnotnou svačinku kdykoliv během dne.

 

NUTRIČNÍ INFORMACE

 

Nutriční hodnoty
 

Nutriční hodnoty /
Nutritional values
ve 100 g / 
in 100 g
ve 30 g dávce /
in 30 g serving

Energetická hodnota / Energy value

1 427 kJ / 336 kcal

428 kJ / 101 kcal

Bílkoviny / Protein

39 g

12 g

Tuky / Fats

< 0.5 g

< 0.5 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

- of these, saturated fatty acids

< 0.1 g

< 0.1 g

Sacharidy / Carbohydrates

45 g

13 g

- z toho cukry / of these, sugar

6.0 g

1.8 g

Vláknina / Fiber

9.7 g

2.9 g

Sůl / Salt

1.4 g

0.41 g

Uvedené hodnoty jsou v sušině. Obsah sušiny min. 95 %. Stated values are in dry matter. Dry matter content min 95%.

Vitamíny /
Vitamins
ve 100 g / 
in 100 g
*% RHP /
*% RI

Vitamin B1

0.33 mg

30

Vitamin B2

0.42 mg

30

Vitamin B3

4.8 mg

30

Vitamin B5

1.8 mg

30

Vitamin B6

0.42 mg

30

Vitamin B7

15 mg

30

Vitamin B9

60 mg

30

Vitamin B12

0.75 mg

30

Vitamin C

24 mg

30

Vitamin E

3.6 mg

30

Minerální látky /
Minerals
ve 100 g / 
in 100 g
*% RHP /
*% RI

Na

62 mg

3

Ca

44 mg

6

Mg

22 mg

6

K

35 mg

2

*RHP / Referenční hodnota příjmu / *RI - Reference Intake

Obsah - složení /
Content - ingredients
ve 100 g / 
in 100 g

Zelený čaj 50 % polyfenolů (extrakt ze zeleného čaje)

Green tea 50 % polyphenols (green tea extract)

300 mg

 

Složení

Sójový izolát, maltodextrin, inulin, sacharóza, aroma vanilka, zelený čaj extrakt (50 % polyfenolů), citrát sodný, uhličitan vápenatý, citrát draselný, barvivo (kurkumin), vitamin C (kyselina l-askorbová), vitamin E (dl-⍺-tokoferyl acetát), vitamin B3 (niacinamid), vitamin B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamin B7 (biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B9 (kyselina listová), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (thiamin mononitrát), oxid hořečnatý, sladidlo (sukralóza).

Alergeny

Obsahuje sóju.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce a distributor neručí za škody vzniklé nevhodným použitím či skladováním. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Hodnocení a recenze od zákazníků

Máte otázku?

Zajímá vás konkrétní detail? Položte dotaz našim profíkům.