+ Dárek zdarma Prémiový obal

Whey Protein Blend (1000g + 500g) - Mix příchutí

se zeleným čajem s příchutí Hazelnut Bueno v prémiovém plecháčku a v příchuti Pistachio Cream v doplňovacím doypacku + dárek dřevěná odměrka
 

  • Syrovátkový proteinový koncentrát
  • Vhodný pro profesionály i začátečníky
  • Doping free receptura
  • Dobře vstřebatelný s 22 g bílkovin na porci

Velikost balení:
Příchuť:
  • Hazelnut Bueno + Pistachio Cream
  • Pistachio Cream + Hazelnut Bueno
1 349 CZK /ks 1 115 CZK bez DPH /ks
Vyprodáno

CO JE WHEY PROTEIN BLEND?

 

Rychlé řešení bez kompromisů

Whey Protein Blend se zeleným čajem je syrovátkový proteinový koncentrát, který obsahuje až 80 % bílkovin. Jeho výroba spočívá v šetrném filtračním systému, který zajišťuje dobrou vstřebatelnost a nízkou pěnivost a tak je ideálním řešením pro ty, kdo chce rychle doplnit bílkoviny, ať už z důvodu budování a regenerace svalové hmoty, nebo zkrátka pro docílení vyvážení makro živin v jídelníčku. Přidaný zelený čaj navíc podpoří působení bílkovin, zrychluje metabolismus a má mnoho jiných blahodárných účinků (více níže).

MAGNESIUM
 


Dost! Nevzhledným plastovým pixlám a zbytečnému odpadu

Dali jsme si záležet na tom, aby naše proteiny nejen vzhledově odpovídaly nadupané receptůře uvnitř, ale abychom negativně nepřispívali ke znečisťování prostředí. Náš Whey Protein Blend, ve stylové plechovce, proto stačí zakoupit pouze jednou a pak ho můžete doplňovat dle potřeby skrze recyklovatelné doypackové pytlíkyZodpovědnost k udržitelnosti nebereme na lehkou váhu.

 


Na své si přijdou i profesionální sportovci

Všechny naše produkty jsou vyvíjeny ve spojení s vrcholovými sportovci a farmakology a jsou doping-free. Nenaleznete v nich žádné dopingové látky a tak i ti, co si potrpí na to nejnáročnější, mohou s klidem dál lámat rekordy.


PŘÍPRAVA WHEY PROTEIN BLENDU

 

MAGNESIUM


Připravte si Whey Protein Blend

MAGNESIUM


Nachystejte 30 g produktu a 200-300 ml vody nebo mléka

MAGNESIUM


Dobře protein protřepejte nebo rozmíchejte se zvolenou tekutinou

MAGNESIUM


Používejte bezprostředně po fyzické zátěži

 

Tip 1: Součást balení je luxusní dřevěná odměrka o objemu cca 10 g. Tip 2: Whey Protein Blend se skvěle hodí i do pečení nebo do různých zdravých receptů. Vychutnejte si ho i jako plnohodnotnou svačinku kdykoliv během dne.

 

Hodnocení a recenze od zákazníků

Máte otázku?

Zajímá vás konkrétní detail? Položte dotaz našim profíkům.