Dárková Fitness Kazeta I.

obsahuje Fat Burner & Stimulator, ořechový krém White Choco-Nut a odporovou guma (dle výběru)
 

  • Balíček plný zdravých produktů
  • Prémiové doplňky stravy v luxusní krabičce
  • Vhodné pro profesionály i začátečníky, ženy i muže
  • Personalizace a osobní přáníčko

 

Konfigurace výrobku

0 / 4
Nakonfigurovat další výrobek
1 390 CZK 1 149 CZK bez DPH
Skladem > 5 ks Objednávky do 10:00 ve všední dny odesíláme stejný den
Doprava nad 3000 Kč zdarma

DÁRKOVÁ FITNESS KAZETA I.

 

Co to je a proč jí musíte mít doma? 

Znáte ten pocit, když jediné co pod stromeček dostanete a reálně budete používat jsou ponožky a kosmetika? Jasný, je to fajn, ale co takhle dostat (nebo darovat) pod stromeček něco pořádného? Ne, tohle není žádný adventní kalendář fitness blbůstek, co se vám během jednoho použití rozsypou. Dárková fitness kazeta I. od The Good Choice je luxusní fitness balíček obsahující tři produkty, které si zamilujete a budete rádi používat i hrdě vystavovat.

MAGNESIUM
 


Co najdete ve dárkové kazetě I.?

Toto prémiové balení obsahuje náš best-seller Fat Burner & Stimulator v luxusní skleněné dóze stříkané v českém sklářství, ořechový krém White-Choco-nut a jeden booty band (odporová guma) dle vašeho výběru. Dále v krabičce najdete osobní přání s poděkováním. Pokud chcete věnování pro někoho jiného než pro sebe, napiště nám jméno do poznámky. :)   

 


Pro koho je dárková fitness kazeta vhodná? 

Dárková kazeta The Good Choice je vhodná pro ženy i pro muže. Potěší každého, koho zajímá aktivní životní styl, věnuje se cvičení doma, venku, nebo ve fitku a má rád zdravé svačinky. 


CO OBSAHUJE DÁRKOVÁ KAZETA I.?

 

MAGNESIUM
 

Fat Burner & Stimulator (100 kapslí)

Náš Fat Burner & Stimulator je nakopávač a spalovač v jednom. V balíčku ho najdete ve verzi v luxusní skleněné dóze. Vhodný je jak pro dámy, tak pro pány. Používá se před fyzickou aktivitou (jakoukoliv včetně sportu, procházek, běhání, jógy, vydatného domácího uklízení, apod...), aby váš výkon byl plnohodnotnější, efektivnější, delší a ještě jste u něho více pálili kalorie. Klikněte sem pro více informací, včetně informací ohledně jednotlivých ingrediencí a nutričního složení.

MAGNESIUM
 

The Good Choice odporová guma (dle výběru)

Je infinite guma z kvalitní protiskluzové tkaniny, často používaná na cvičení zadních partií a stehen (využití má však více a na celé tělo). Znát ji můžete také pod názvem booty band. Na výběr je z 3. různých kombinací tuhosti a délky. Černý booty band je nejkratší (38 cm) a nejtužší, a proto je vhodný pro pokročilejší. Tmavě šedý booty band má střední délku (40.5 cm) a střední tuhost a je vhodný pro ty, kdo má se cvičením výše zmíněných partií zkušenosti a chce se posunout dál. Světle šedý booty band je nejdelší (43 cm) a má nejmenší tuhost, a proto je vhodný pro začátečníky. Všechny booty bandy mají stejný design, jen se liší ve své podkladové barvě. 

MAGNESIUM
 

Ořechový krém White Choco-Nut

Naše ořechové krémy neobsahují žádné konzervanty, aromata, či jiné umělé aditiva, a proto jsou vhodnou svačinkou nejen pro ty, co si hlídají jídelníček, ale pro celou rodinu. V balíčku najdete White Choco-nut, který je lískovo-oříškový krém s bílou čokoládou (více informací zde). Po rozkliknutí více informací najdete složení a nutriční hodnoty krému. 

 

 

Hodnocení a recenze od zákazníků

Máte otázku?

Zajímá vás konkrétní detail? Položte dotaz našim profíkům.