Dárková Fitness Kazeta II.

obsahuje Fat Burner & Stimulator (100 kapslí) a Whey nebo Vegan Protein Blend (dle výběru)
 

  • Balíček plný zdravých produktů
  • Prémiové doplňky stravy v luxusní krabičce
  • Vhodné pro profesionály i začátečníky
  • Personalizace a osobní přáníčko

Konfigurace výrobku

0 / 3
Nakonfigurovat další výrobek
1 290 CZK 1 066 CZK bez DPH
Skladem 4 ks Objednávky do 10:00 ve všední dny odesíláme stejný den
Doprava nad 3000 Kč zdarma

DÁRKOVÁ FITNESS KAZETA II.

 

Co to je a proč jí okamžitě koupit? 

Znáte ten pocit, když jediné co pod stromeček dostanete a reálně budete používat jsou ponožky a kosmetika? Jasně, je to fajn, ale co takhle dostat (nebo darovat) pod stromeček něco pořádného? Ne, tohle není žádný adventní kalendář fitness blbůstek, co se vám během jednoho použití rozsypou. Vánoční fitness kazeta I. od The Good Choice je luxusní fitness balíček obsahující dva produkty, které si zamilujete a budete rádi dlouho používat i hrdě vystavovat.

MAGNESIUM
 


Co najdete v dárkové kazetě II?.

Toto prémiové balení obsahuje náš best-seller Fat Burner & Stimulator v luxusní skleněné dóze stříkané v českém sklářství a 500 g proteinu dle vašeho výběru. Dále v krabičce najdete osobní přání s poděkováním. Výběr proteinu (příchuť) nám prosím napište do poznámek při objednávce. Pokud chcete věnování pro někoho jiného než pro sebe, napište nám jméno do poznámky. Pokud zapomenete zadat výběr do poznámky, tak nemějte obavy! My se vám ozveme. :)   

 


Pro koho je dárková fitness kazeta vhodná? 

Dárková kazeta The Good Choice je vhodná pro ženy i pro muže. Potěší každého, koho zajímá aktivní životní styl, věnuje se cvičení doma, venku, nebo ve fitku a má rád zdravé svačinky. 


CO OBSAHUJE DÁRKOVÁ KAZETA II.?

 

MAGNESIUM
 

Fat Burner & Stimulator (100 kapslí)

Náš Fat Burner & Stimulator je nakopávač a spalovač v jednom. V balíčku ho najdete ve verzi v luxusní skleněné dóze. Vhodný je jak pro dámy, tak pro pány. Používá se před fyzickou aktivitou (jakoukoliv, včetně sportu, procházek, běhání, jógy, vydatného domácího uklízení, apod...), aby váš výkon byl plnohodnotnější, efektivnější, delší a ještě jste u něho více pálili kalorie. Klikněte sem pro více informací, včetně informací ohledně jednotlivých ingrediencí a nutričního složení.

MAGNESIUM
 

Whey nebo Vegan Protein Blend (500 g - dle výběru)

Na výběr máte ze čtyř našich Protein Blendů. Whey Protein Blend je vysoce kvalitní syrovátkový koncentrát s doping free recepturou. Najdete ho v příchuti Hazelnut Bueno (více informací najdete zde) nebo Pistachio Cream (více informací tady). Náš Vegan Protein Blend je vyroben ze sójového izolátu, najdete v něm další živiny a mikronutrienty pro podporu plnohodnotné veganské životosprávy a jako všechny ostatní produkty naší značky, neobsahuje žádné zakázané návykové/dopingové přísady. Vegan Protein Blend máme v příchuti Vanilla Bean (více informací zde) nebo Chocolate (více informací tady). Všechny naše proteiny se pyšní vysokou dávkou kvalitních bílkovin, které přispívají k rychlé regeneraci organismu a vyvážení maker v jídelníčku. 

 

Hodnocení a recenze od zákazníků

Máte otázku?

Zajímá vás konkrétní detail? Položte dotaz našim profíkům.