+ Dárek zdarma Prémiový obal

Vegan Protein Blend (1000g + 500g)

se zeleným čajem s příchutí Vanilla Bean v prémiovém plecháčku a doplňovacím doypacku (+ dárek dřevěná odměrka)
 

  • Sojóvý proteinový izolát
  • 100 % rostlinného původu
  • Doping free receptura
  • Vhodné pro profesionály i začátečníky, ale hlavně vegany

Velikost balení:
Příchuť:
  • Vanilla Bean
  • Chocolate
1 349 CZK /ks 1 115 CZK bez DPH /ks
Množství
-
+
Skladem 4 ks Objednávky do 10:00 ve všední dny odesíláme stejný den
Doprava nad 3000 Kč zdarma

CO JE VEGAN PROTEIN BLEND?

 

Mezi prvními a stále jednička

Vegan Protein Blend se zeleným čajem je proteinová směs ze sójového izolátu. Poprvé přiveden na trh v roce 2016, Vegan Protein Blend od The Good Choice byl jeden z prvních veganských proteinů na česko-slovenském trhu vůbec. Byť je nyní v novém obalu, složení je původní, tak jak ho máte rádi: lahodná a jemná chuť bez umělé pachuti jako u veganských produktů jiných značek. Je ideálním řešením pro ty, kdo chce rychle doplnit kvalitní bílkoviny, ale odmítá slevit ze svých nároků na skladbu diety. I proto jsme vyvinuli Vegan Protein Blend s přidanými vitamíny a živinami. Jako kvalitní náhradu ve veganském jídelníčku často chybějících a pro člověka nezbytných látek.

MAGNESIUM
 


Dost nevzhledným plastovým pixlám a zbytečnému odpadu

Dali jsme si záležet na tom, aby naše proteiny nejen vzhledově odpovídaly nadupané receptůře uvnitř, ale abychom negativně nepříspívali ke znečisťování prostředí. Náš Vegan Protein Blend, ve stylové plechovce, proto stačí zakoupit pouze jednou a pak ho můžete doplňovat dle potřeby skrze recyklovatelné doypackové pytlíkyZodpovědnost k udržitelnosti nebereme na lehkou váhu.


Na své si přijdou i profesionální sportovci

Všechny naše produkty jsou vyvíjeny ve spojení s vrcholovými sportovci a farmakology a jsou doping-free. Nenaleznete v nich žádné dopingové látky a tak i ti, co si potrpí na to nejnáročnější, mohou s klidem dál lámat rekordy.

 

CO OBSAHUJE VEGAN PROTEIN BLEND?

 

MAGNESIUM
 

Sójový izolát

Dietní proteinová směs vyrobena z rostlinných, NEgeneticky modifikovaných, sójových bobů s vysokým podílem vysoce kvalitních bílkovin. 

Výhody používání

Je velkým přínosem pro lidi s nesnášenlivostí laktózy a pro ty, kteří se preferují stravovat rostlinně, ale nechtějí dělat kompromisy co se týče příjmu správného množství živin. Sójové boby navíc redukují LDL (špatný) cholesterol a podporují dobré fungování srdce. 

 

MAGNESIUM
 

Extrakt ze zeleného čaje

Extrakt používaný přes 4000 let, kvůli svému širokému spektru fyziologických a farmakologických benefitů. Obsahuje vysoké množství polyfenolů a EGCG, které nejen urychlují metabolismus, ale také v kombinaci se zdravou stravou a pohybem oxidují tuky.

Výhody používání

Podporuje metabolismus a oxidaci tuků, podporuje imunitní systém, je silný anti-oxidant, zlepšuje koncentraci, fyzické výkony a stimuluje mozkovou aktivitu.

 

MAGNESIUM
 

Inulin

Je jemný bílý prášek, který prochází trávicím traktem téměr nepozměněn. Svou funkci však plní v tlustém střevě jako zdroj důležitých živin pro přátelské mikroorganismy. Vytváří jim ideální životní prostředí, podporuje jejich růst a dělení.

Proč je vhodný?

Působí probioticky a v důsledku zlepšuje činnost střev.

 

MAGNESIUM
 

Kakao

Kakao jsme zařadili zejména pro svou lahodnou příchuť a přírodní aroma. Mimo to, je bohaté na minerály a dodává Whey Protein Blendu jemnější chuť.

Jak působí?

Na mlsné jazýčky.

 

MAGNESIUM
 

Hořčík

Hořčík, podobně jako železo, je důležitý pro správné fungování těla, avšak tělo si ho nedokáže samo vyrobit. Proto ho přijímáme skrze potravu. Nezbytný je zejména pro nervy, svaly a kosti. Zlepšuje využití kyslíku v buňkách.

Shrnutí výhod

Podporuje srdeční činnost, působí preventivně proti křečím, oxiduje tuky, snižuje zánětlivost a je antioxidační.

 

MAGNESIUM
 

Vápník

Také známý jako kalcium, je důležitý pro stavbu zubů a kostí. Zodpovídá za jejich tvrdost a pevnost.

Výhody použití.

Dalo by se říct, že nás vápník drží celkově pohromadě. :)

 

MAGNESIUM
 

Draslík

Je další z hlavních esencí, bez které lidské tělo neumí fungovat. Největší poměr draslíku v těle se vyskytuje v buňkách (98 %), kde pomáhá vytvářet stabilní vnitřní prostředí pro jejich fungování. Nedostatek draslíku se projevuje bolestí hlavy, ospalostí, slabostí, nebo svalovými křečmi. 

Proč je nezbytný?

Je nezbytný prakticky pro jakkoukoliv funkci probíhající v živém organismu.

 

MAGNESIUM
 

Citrát sodný

Jedná se o sůl kyseliny citronové a bežně používanou surovinu v potravinách (najdete jí například v čokoládě, sýrech, jogurtech, atd). Je považován za naprosto bezpečnou látku.

Proč citrát sodný?

Využíváme ho jako emulgátor, aby si všechny pečlivě vybrané suroviny navzájem rozuměly a my Vám mohli dodat bezkonkurenční výrobek.

 

MAGNESIUM
 

Vitamíny B

V našem Vegan Protein Blend najdete zastoupení všech 8 vitamínů B, jejichž vlivy jsou v organismu úzce provázané. Patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě, které naše tělo snadno vstřebává. Případný nadbytek se jednoduše z těla vyloučí. Jejich nedostatek v těle však můžete začít pociťovat dříve než u vitamínů rozpustných v tucích. 

Proč jsou vitamíny B důležité?

Obecně přispívají ke zlepšení imunitního systému, zmírňují projevy únavy a podporují psychické zdraví. Každý z vitamínů skupiny B má svou specifickou úlohu a popsat je, by bylo na slohovou práci. Musíte nám zkrátka věřit, že bez nich, by život tak fajn nebyl, nebo využít kouzlo online vyhledávačů. :)

 

MAGNESIUM
 

Kyselina L-askorbová

je snad základem všech moderních doplňků stravy. Známá hlavně jako vitamin C, kyselina l-askorbová posiluje imunitní systém a organismus. Hraje také nezaměnitelnou roli v metabolismu aminokyselin, v udržování pevnosti cévních stěn a kapilár, a v dobrém vývoji kostí, zubů a chrupavek.

Proč je důležitá?

Podporuje vstřebávání jiných prvků ve Vegan Protein Blendu, celkově posiluje organismus a imunitní systém a pomáhá v metabolizaci aminokyselin.

 

MAGNESIUM
 

Vitamin E

Vitamín E je z řad anti-oxidantů ten nejvýznamnější. Chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů. V rámci našeho organismu se stává součástí membrán, takže je v první linii obrany.

Proč používat?

Silný antioxidant, pomáhá zpomalovat stárnutí buněk, zvyšuje plodnost, pomáhá při hojení ran a podporuje činnost nervového systému.

 

MAGNESIUM
 

Maltodextrin

Je komplexní souhrn sacharidů, které se velmi rychle štěpí v trávicím systému. Je skvělým zdrojem rychle se uvolňující energie.

Výhody používání

Má vysoký glykemický index a rychle doplňuje zásoby svalového glykogenu při vyčerpání. Je ideální zejména pro sportovce. 

 

MAGNESIUM
 

Sacharóza

Je přírodním cukrem, které je tělo zvyklé postupně odbourávat. Problém nastává, když se konzumuje nadměrně. Žádný cukr (náhražka cukru, nebo sladidlo) není ale v nepřiměřeném množství zdravý. 

Výhody používání

Z důvodu popsaného výše jsme zahrnuli pouze malé množství přírodního cukru. Aby Vám proteinová směs co nejvíce chutnala a byla sladká tak akorát, tak v jejím složení najdete i jiné druhy sladidel. Jedná se však o vhodnou kombinaci a v úměrném množství, tak abyste nemuseli mít obavy si produkt vychutnat.

MAGNESIUM
 

Sukralóza

Je oblíbeným sladidlem a ideální pro ty, co chtějí omezovat vyšší dávky cukru. Je také 600x sladší než cukr s téměř žádnými kaloriemi. To je proto, že až 85 % sukralózy se neabsorbuje do těla. Zbylých 15 %, které tělo vstřebá, se pak vylučuje močí.

Proč je vhodná?

Nezanechává pachuť jako ostatní sladidla, stačí ji velmi malé množství a nemá téměř žádné kalorie.

 

MAGNESIUM
 

Karamel

Poslední z ingrediencí našeho Vegan Protein Blendu s příchutí čokoláda je karamelový prášek, který dodává směsi tu správnou chuť, ale taky pomáhá s její barvou. 

Proč je vhodný?

Bez něho by to zkrátka nebylo úplně ono. 

 

 


PŘÍPRAVA VEGAN PROTEIN BLENDU

 

MAGNESIUM


Připravte si Vegan Protein Blend

MAGNESIUM


Nachystejte 30 g produktu a 200-300 ml vody nebo rostlinného mléka

MAGNESIUM


Dobře protein protřepejte nebo rozmíchejte se zvolenou tekutinou

MAGNESIUM


Používejte bezprostředně po fyzické zátěži

 

Tip 1: Součást balení je luxusní dřevěná odměrka o objemu cca 10 g. Tip 2: Vegan Protein Blend se skvěle hodí i na pečení, nebo do různých zdravých receptů. Vychutnejte si ho i jako plnohodnotnou svačinku kdykoliv během dne.

 

NUTRIČNÍ INFORMACE

 

Nutriční hodnoty
 

Nutriční hodnoty /
Nutritional values
ve 100 g / 
in 100 g
ve 30 g dávce /
in 30 g serving

Energetická hodnota / Energy value

1 430 kJ / 337 kcal

429 kJ / 101 kcal

Bílkoviny / Protein

39 g

12 g

Tuky / Fats

< 0.5 g

< 0.5 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

- of these, saturated fatty acids

 0.1 g

< 0.1 g

Sacharidy / Carbohydrates

44 g

13 g

- z toho cukry / of these, sugar

5.0 g

1.5 g

Vláknina / Fiber

10 g

3.1 g

Sůl / Salt

1.4 g

0.41 g

Uvedené hodnoty jsou v sušině. Obsah sušiny min. 95 %. Stated values are in dry matter. Dry matter content min 95%.

Vitamíny /
Vitamins
ve 100 g / 
in 100 g
*% RHP /
*% RI

Vitamin B1

0.33 mg

30

Vitamin B2

0.42 mg

30

Vitamin B3

4.8 mg

30

Vitamin B5

1.8 mg

30

Vitamin B6

0.42 mg

30

Vitamin B7

15 mg

30

Vitamin B9

60 mg

30

Vitamin B12

0.75 mg

30

Vitamin C

24 mg

30

Vitamin E

3.6 mg

30

Minerální látky /
Minerals
ve 100 g / 
in 100 g
*% RHP /
*% RI

Na

62 mg

3

Ca

44 mg

6

Mg

22 mg

6

K

35 mg

2

*RHP / Referenční hodnota příjmu / *RI - Reference Intake

Obsah - složení /
Content - ingredients
ve 100 g / 
in 100 g

Zelený čaj 50 % polyfenolů (extrakt ze zeleného čaje)

Green tea 50 % polyphenols (green tea extract)

300 mg

 

Složení

Sójový izolát, Sójový izolát, maltodextrin, inulin, kakaový prášek, aroma čokoláda, zelený čaj extrakt (50 % polyfenolů), citrát sodný, uhličitan vápenatý, citrát draselný, vitamin C (kyselina l-askorbová), vitamin E (dl-⍺-tokoferyl acetát), vitamin B3 (niacinamid), vitamin B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamin B7 (biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B9 (kyselina listová), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (thiamin mononitrát), oxid hořečnatý, sladidlo (sukralóza), barvivo (karamelový prášek).

Alergeny

Obsahuje sóju.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce a distributor neručí za škody vzniklé nevhodným použitím či skladováním. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Hodnocení a recenze od zákazníků

Máte otázku?

Zajímá vás konkrétní detail? Položte dotaz našim profíkům.